1. Trwa czerwiec – miesiąc naszej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Przez udział w nabożeństwach czerwcowych wynagradzamy Bożemu Sercu za grzechy nasze i bliźnich, wszelkie zniewagi i braki w wierze.
2. Dziś w naszej parafii o godz. 12.00 będziemy uczestniczyć we Mszy św. prymicyjnej, naszego Rodaka, ks. Mateusza Wójcika. Cieszymy się, że po przyjęciu święceń kapłańskich ks. Mateusz pragnie sprawować Eucharystię i udzielić nam błogosławieństwa prymicyjnego. Niech to będzie dla nas czas modlitwy, wdzięczności i radości z daru jego powołania. Księdzu Prymicjantowi życzymy, by Chrystus prowadził go każdego dnia drogą wiernej służby Bogu i ludziom.
3. Dziękuję za modlitwę w czasie Mszy Św. i procesji na zakończenie oktawy Bożego Ciała. Dziękuję mieszkańcom Tęgoborza, Siedlisk, Gustawowa, Małachowa i Witowa za przygotowanie ołtarzy, dzieciom, które sypały kwiaty, paniom w strojach ludowych, strażakom, ministrantom i całej asyście. Bóg zapłać.
4. Do zawarcia sakramentu małżeństwa przygotowują się: Katarzyna Przybylska, zw. cyw., parafia tutejsza i Daniel Brzdąk, zw. cyw., parafia Konieczno – zapowiedź pierwsza. Małgorzata Foltyn, panna, parafia tutejsza i Dawid Gęsikowski, kawaler, parafia tutejsza –– zapowiedź pierwsza.
5. Taca z pierwszej niedzieli miesiąca: 3539 zł. Bóg zapłać.
6. Kościół i teren wokół do niedzieli i uroczystości prymicyjnej przygotowali: Wanda Krowicka, Jadwiga Baran, Barbara
i Bronisław Sobalowie, Aldona Łapaj, Krzysztof Kowalski, Edyta i Agata Musiał, Anna, Szymon Sygut, Zbigniew Kozłowski, Aneta i Grzegorz Krzysztofikowie. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców Witowa z domów od numeru 151 do końca.
7. Niech Pan Bóg błogosławi wszystkim przeżywającym swoje imieniny i jubileusze w tym tygodniu.
Pobierz jako PDF