1. Niedzielna liturgia słowa mówi o podstawowych rzeczach dotyczących porządku ludzkiego. Bóg stworzył człowieka na swój obraz i podobieństwo, Bóg stworzył mężczyznę i niewiastę, powołując ich jednocześnie do tworzenia wspólnoty małżeńskiej i rodzinnej, w której mają stanowić nierozerwalną jedność.
2. Trwa miesiąc modlitwy różańcowej. Weźmy do rąk różaniec i módlmy się, powierzając Bogu blaski i cienie codziennego życia. Zapraszam na wspólne nabożeństwa różańcowe po Mszy Św. o godz. 17.00, a w niedzielę o godz. 16.30.
3. W przyszłą niedzielę będziemy w całym kraju obchodzili Dzień Papieski. To wspaniała okazja, aby zagłębić się
w nauczanie naszego Wielkiego Rodaka – Św. Jana Pawła II. Będziemy mogli materialnie wesprzeć zdolną, lecz ubogą młodzież i w ten sposób dołożymy swoją cegiełkę do budowy żywego pomnika Jana Pawła II.
4. Nabożeństwo fatimskie za tydzień o godz. 16.30 modlitwa różańcowa, a procesja po Mszy Św. o godz. 17.00. Zapraszam Panie z KGW Witów do poniesienia figury Matki Bożej.
5. Bardzo dziękuję dwóm osobom za ofiarę 800 zł. na potrzeby kościoła.
6. Kościół do niedzieli przygotowały: Barbara Duda, Maria Cyprys, Ewa Boryń, Małgorzata Wyrwisz. Bóg zapłać za pracę i ofiarę na kwiaty. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców Nakła z domów od numeru 141 do 150.
7. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia pragnę przekazać najserdeczniejsze słowa życzeń i pozdrowień.
Pobierz jako PDF