1. Dzisiaj, w trzecią niedzielę września, w Polsce przeżywamy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Towarzyszy nam zatem modlitwa w intencji wszystkich dziennikarzy, reporterów i wszystkich pracujących w mediach, by stawali się przekazicielami prawdy i trwałych, nieprzemijających wartości.
2. Bardzo dziękuje za przygotowanie i udział w dożynkach parafialnych. Dziękuję za przygotowanie wieńców i koszy dożynkowych Kołom Gospodyń z naszej Parafii oraz za upieczenie ciast. Za trud organizacji dziękuje mieszkańcom Tęgoborza Starostom Dożynek Dorocie Koźbiał i Robertowi Dziamborowi oraz Pani sołtys Barbarze Ciszewskiej. Dziękuję pocztom sztandarowym OSP, Orkiestrom z Nakła i Witowa. Dziękuję wszystkim za życzliwą pomoc, wszystkie prace i wspólną radość. Bóg zapłać.
3. 21 września zapraszam ministrantów na Diecezjalny Dzień Ministranta do Miechowa. Początek spotkania godz. 9.00 zakończenie około godz. 15.00. Wyjazd autokarem. 28 września możemy wziąć udział w Świętokrzyskim Rajdzie Pielgrzymkowym, pójdziemy szlakiem z Nowej Słupi na Św. Krzyż. Czas przejścia około 2 godzin. Zapisy do przyszłej niedzieli.
4. Spotkanie z młodzieżą, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w sobotę o godz. 10.00.
5. Kościół do niedzieli przygotowały: Anna i Patrycja Mróz, Jadwiga Kurek, Karolina Piątkowska. Bóg zapłać za pracę i ofiarę na kwiaty. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców Nakła z domów od numeru 111 do 120.
6. Obchodzącym w tym tygodniu swoje urodziny i imieniny składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa
Pobierz jako PDF