18 niedziela zwykła

3 sierpnia 2024

1. Dzisiejsza Ewangelia przypomina nam, że warto i trzeba przychodzić do Chrystusa; On jeden może zaspokoić najgłębsze ludzkie tęsknoty i pragnienia, bowiem to On jest źródłem wszelkiego dobra i szczęścia.

2. Jutro w Wiślicy rozpocznie się 43. Kielecka Pielgrzymka Piesza na Jasną Górę, a we wtorek pielgrzymi wyruszą na pątniczy szlak. Zapraszam od 6 sierpnia, przez czas trwania Pieszej Pielgrzymki do kościoła na Apel Jasnogórski o godzinie 20:30, by poprzez modlitwę jednoczyć się z pielgrzymami
i zanosić za wstawiennictwem Matki Bożej nasze intencje.

3. W tym roku, ze względu na prace przy budowie drogi krajowej,  przybędzie 10 sierpnia ok. godz. 9.00 do Nakła 500 pielgrzymów, ze Stalowej Woli – proszę o przygotowanie poczęstunku mieszkańców Nakła, Witowa, Paulinowa i Gródka oraz 12 sierpnia ok. godz. 13.30 gościć będziemy w Siedliskach koło remizy 400 pielgrzymów z Zamościa – proszę o pomoc mieszkańców Siedlisk, Tęgoborza, Gustawowa i Małachowa.

4. Zapowiedzi: Paweł Lelonek, kawaler, parafii Nakło – Dagmara Kaśkosz, panna, parafia Szczekociny – zapowiedź pierwsza.

5. Wyjeżdżających do Malborka i Trójmiasta w dniach 29 – 31 sierpnia proszę o wpłatę należności.

6. Kościół do niedzieli przygotowali: Helena Miszczyk, Anna i Maria Słomka, Bogusława i Zbigniew Kot. Dziękuję za pracę oraz złożoną ofiarę na kwiaty. W sobotę na godz. 11.00 zapraszam mieszkańców Nakła z domów od numeru 41 do 50.

7.  Obchodzącym w tym tygodniu swoje osobiste uroczystości, zwłaszcza urodziny i imieniny, przekazujemy zapewnienie
o naszej życzliwości. Swoje pozdrowienia kierujemy do wszystkich korzystających z wakacyjnego odpoczynku.

» Archiwum | Pobierz jako PDF

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
64 0.05888295173645