- W tym tygodniu przekroczymy progi sierpnia. To miesiąc dla nas szczególny na płaszczyźnie religijnej, jak
i historycznej. W tym czasie ze wszystkich stron Polski tysiące pielgrzymów zdążają na Jasną Górę. Łączmy się
w modlitwie z tymi, którzy podjęli trud wyjścia na pątnicze szlaki. Włączmy się też w wielką modlitwę o trzeźwość naszego narodu. - Dzisiaj po Mszach Świętych błogosławimy kierowców i ich pojazdy z okazji ubiegłotygodniowego wspomnienia Świętego Krzysztofa.
- W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy piątek od godz. 9.00 odwiedzę starszych i chorych Parafian z Komunią Świętą, a po południu zapraszam na modlitwę adoracyjną i do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Adorację zakończymy nabożeństwem ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. W pierwszą sobotę o godz. 7.30 odprawimy różańcowe nabożeństwo wynagradzające.
- Kościół do niedzieli przygotowały: Renata Wawer, Justyna, Ada Gustaw, Magdalena Kowalska, Karolina, Paulina, Monika Kamizela. Dziękuję za pracę oraz złożoną ofiarę na kwiaty. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców Nakła z domów od numeru 31 do 40.
- Solenizantom i Jubilatom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia wielu łask Bożych. Pozdrawiam wszystkich korzystających z wakacji i urlopów w naszej Parafii.
Pobierz jako PDF