- „Kim dla mnie jest Jezus Chrystus?” – to pytanie winno nam towarzyszyć zawsze i wszędzie. A razem z nim właściwa odpowiedź, że jest On naszym Panem, Mistrzem i Mesjaszem. Rozpoczynający się czas wakacji i urlopów staje się wspaniałą okazją, aby o tym zaświadczyć.
- Zapraszam w ostatnim tygodniu czerwca na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa każdego dnia po Mszy Św. o godz. 17.00, w niedzielę o godz. 16.30.
- Kościół do niedzieli przygotowali: Marta Gołkowska, Halina Miłek, Adrian Mach, Sylwester Zatoński. Dziękuję za pracę, za ofiarę na kwiaty. Za ofiarę dziękuję także Urszuli Mach. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców Paulinowa, a za dwa tygodnie Gródka.
- Życzliwością i modlitwą pragniemy otoczyć naszych ojców w dniu ich święta, a także wszystkich obchodzących w nowym tygodniu swoje osobiste uroczystości.
Pobierz jako PDF