- Pan Jezus swoim nauczaniem i znakami, które czynił, daje zrozumieć, że przyszedł jako obiecany Mesjasz
i Odkupiciel. Dzieła zbawienia dokonał przez krzyżową ofiarę, która jest ponawiana na ołtarzach całego świata. Może warto skorzystać z okazji i przyjść na Mszę Świętą również w dni powszednie. - Dziękuję za udział w Mszy Św. i procesji na zakończenie oktawy Bożego Ciała. Dziękuję mieszkańcom Tęgoborza, Siedlisk, Gustawowa, Małachowa i Witowa za przygotowanie ołtarzy, dzieciom, które sypały kwiaty, Paniom w strojach ludowych, Orkiestrze i Strażakom, Ministrantom i całej asyście. Bóg zapłać.
- W czwartek, 13 czerwca, zapraszam na nabożeństwo fatimskie. O godz. 19.30 modlitwa różańcowa, a po niej Msza Święta i procesja. Zapraszam Panie z Nakła w strojach ludowych do niesienia figury Matki Bożej.
- Kościół do niedzieli przygotowali: Wanda Krowicka, Jadwiga Baran, Elżbieta Kur, Barbara i Bronisław Sobala, Oliwia, Kasia i Anna Sygut, Grażyna Pniak, Agata Idziak, Elżbieta i Krzysztof Wieczorkowie, Grzegorz Brodziński. Dziękuję za pracę oraz ofiarę na kwiaty. Za ofiarę dziękuję także Wiesławie Terlickiej i Bogusławie Kułakowskiej. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców Witowa mieszkających w domach od numeru 141 do 150.
- Ofiara z pierwszej niedzieli miesiąca to 3.534,50 zł. Bóg zapłać.
- Naszą modlitwą i życzliwością otaczamy Solenizantów i Jubilatów nowego tygodnia.
Pobierz jako PDF