- Dzisiejsza niedziela przypomina nam, jak ważne dla Jezusowego ucznia jest trwanie w zjednoczeniu ze swoim Mistrzem.
- W środę rozpoczynamy piękny miesiąc maj. W naszej polskiej tradycji to miesiąc szczególnej modlitwy razem z Maryją. Nabożeństwo majowe w dni powszednie po Mszy Św. o godz. 17.00, w niedzielę o godz. 16.30. Serdecznie zapraszam, aby śpiewem Litanii loretańskiej wypraszać wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny w naszych codziennych potrzebach i dar pokoju dla świata.
- W czwartek, 2 maja, przypada Dzień Polonii oraz Dzień Flagi Narodowej.
- W piątek, 3 maja, obchodzimy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i Głównej Patronki naszej ojczyzny oraz Narodowe Święto Rocznicy Uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja. Na Mszy Św. o godz. 12.00 pomodlimy się szczególnie za druhów Strażaków z naszej Parafii. Zapraszam do wspólnej modlitwy Strażaków, ich rodziny, zapraszam poczty sztandarowe oraz orkiestrę. Po Mszy Św. będzie miało miejsce wciągnięcie flagi narodowej na maszt, śpiew Hymnu oraz Roty.
- W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Chorych i starszych Parafian
z Komunią Świętą odwiedzę w sobotę od godz. 9.00. - Za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę dziękuję: Anecie i Kubie Musiałom, Marioli Sochackiej, Elżbiecie Wacławek, Annie Dąbrowskiej. Zapraszam w sobotę na godz. 9.00 kolejne osoby z Witowa mieszkające w domach od numeru 81 do 90.
- Naszą modlitwą i życzliwością otaczamy Solenizantów i Jubilatów nowego tygodnia.
Pobierz jako PDF