- Radość Wielkiej Nocy nadal w nas trwa. Chrystus zmartwychwstał, śmierć nie ma już nad Nim władzy.
- Przez cały tydzień trwa Oktawa Wielkanocy, czyli 8 dni do Niedzieli Miłosierdzia Bożego. Z tej racji nie obowiązuje nas
w piątek wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. - W pierwszy czwartek, piątek i pierwszą sobotę miesiąca zapraszam do wspólnej modlitwy: w czwartek w intencji powołań do służby Bożej, w piątek do Najświętszego Serca Jezusowego w duchu wynagrodzenia za grzechy nasze i całego świata. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00, w sobotę – na wynagradzający różaniec o godz. 8.25.
- Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim, dzięki którym pięknie przeżyliśmy Święte Triduum Paschalne. Dziękuję za pomoc w przygotowaniu ciemnicy i grobu Pańskiego, dziękuję Paniom i Panom za podjęcie czytań i śpiewu w czasie Triduum, dziękuję strażakom naszej parafii, orkiestrze OSP z Nakła i Witowa, Kołom Gospodyń za obecność w strojach ludowych, dziękuję ministrantom, Panu kościelnemu i Panu organiście. Dziękuję także za ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego.
- Za sprzątanie kościoła w Wielką Sobotę i złożoną ofiarę dziękuję: Anecie i Karolinie Kazalskim, Halinie i Jackowi Łuczkiewiczom, Elżbiecie i Wojciechowi Kot, Małgorzacie Gajewskiej. Zapraszam w sobotę na godz. 9.00 kolejne osoby z Witowa mieszkające w domach od numeru 41 do 50.
- Wszystkim Parafianom i Gościom świętującym w naszej wspólnocie te najważniejsze święta jeszcze raz życzymy obfitości Bożych darów i Bożej łaski: pięknych, radosnych i błogosławionych świąt Zmartwychwstania Pańskiego!
Pobierz jako PDF