- Czwarta niedziela Wielkiego Postu, zwana Niedzielą Laetare, wyznacza połowę przeżywanego okresu przygotowania paschalnego. Warto uczynić pewne podsumowania i z jeszcze większym zaangażowaniem przeżyć drugą jego część. Wspaniałą okazją są wielkopostne rekolekcje, które rozpoczniemy w przyszłą niedzielę, a poprowadzi je ks. dr Tomasz Szczepanik z Wyższego Seminarium Duchownego z Kielc.
- Zapraszam na Gorzkie Żale, które śpiewamy w każdą niedzielę o godz. 15.30.
- W piątek Droga krzyżowa z modlitwą za naszych bliskich zmarłych oraz w intencji naszych parafialnych rekolekcji. Nabożeństwo rozpoczniemy o godz. 17.30 na cmentarzu parafialnym zakończymy w Witowie. Można zabrać świece. Bardzo proszę OSP z Nakła i Witowa o pomoc i zabezpieczenie trasy przejścia.
- W związku z rodzącą wiele pytań i niepokojów sytuacją społeczną w naszej Ojczyźnie od 16 do 24 marca będziemy po każdej Mszy Św. modlić się Nowenną w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego.
- Kościół do niedzieli przygotowali: Julia, Alicja, Wiesława Micuła, Maria Marcisz, Renata Ordowska, Urszula Barańska, Jarosław Piątkowski, Tomasz Nowak. Dziękuję za wczorajszą pracę oraz za ofiarę na kwiaty. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców Witowa z domów od numeru 11 do 20.
- Dziękuję za ofiarę z pierwszej niedzieli miesiąca oraz za ofiary wpłacane na konto parafialne. Bóg zapłać.
- W ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków ołtarz boczny i część ambony została już zabrana do konserwacji. Koniec prac przewidziany jest na listopad tego roku.
- Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu możemy składać w zakrystii. Tam też można nabyć baranki wielkanocne.
- Jubilatom i Solenizantom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia.
Pobierz jako PDF