- Co roku w pierwszą niedzielę Wielkiego Postu rozważamy Ewangelię o kuszeniu Chrystusa na pustyni. Pan Jezus, który zwyciężył wszystkie szatańskie pokusy, uczy nas sztuki zwyciężania zła w naszym życiu.
- Zechciejmy owocnie i dobrze przeżyć ten czasu Wielkiego Postu – różne umartwienia bądź dobre postanowienia mogą nam w tym pomóc.
- Zapraszam na nabożeństwa pasyjne: Drogi krzyżowej, którą w naszym kościele będziemy celebrowali w piątki o godz. 17.30, oraz Gorzkich Żali odprawianych w niedzielę o godz. 15.30. Do licznego udziału w tej modlitwie zachęcam wszystkich parafian: dzieci, młodzież i dorosłych.
- Przyszła niedziela – druga wielkopostna, to niedziela Ad Gentes – dzień modlitwy w intencji misji i misjonarzy.
- Kościół do niedzieli przygotowali: Teresa Hołdyk, Wiesława Baran, Dariusz Grabowski, Tadeusz Gołkowski. Dziękuję za wczorajszą pracę oraz za ofiarę na kwiaty. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców Siedlisk Bloki.
- Jubilatom i Solenizantom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia.
Pobierz jako PDF