- Dzisiejsza uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, podkreśla, że wszystko ma swój początek i będzie miało swoje ukoronowanie w Chrystusie.
- W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek, chorych z posługą sakramentalną odwiedzę od godz. 9.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi od godz. 16.00. Modlitwa różańcowa w pierwszą sobotę miesiąca po Mszy Św. o godz. 8.00
- Za tydzień rozpoczniemy Adwent – czas radosnego i pobożnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Będą już do nabycie świece Caritas oraz pobłogosławię opłatki na wigilijny stół. Ofiara za świece w wysokości ceny jednego obiadu. Opłatki będą do nabycia w zakrystii czy kancelarii. Ofiara za opłatek przeznaczona będzie na budowę organów w naszym kościele.
- 4 grudnia rozpoczniemy rekolekcje adwentowe, które poprowadzi ks. dr Sebastian Wieczorek. Zakończenie rekolekcji i spowiedź w dniu naszego odpustu parafialnego ku czci św. Mikołaja.
- Kościół do niedzieli przygotowały: Agnieszka Stolarska, Elżbieta Malicka, Krystyna Walczak, Agnieszka Błaszczyk, Anna Głąb. Bóg zapłać za pracę i ofiarę na kwiaty. Zapraszam w przyszłą sobotę na godz. 9.00 mieszkańców Tęgoborza z domów od numeru 31 do 40.
- Przeżywającym w tym tygodniu swoje imieniny i jubileusze życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień
Pobierz jako PDF