- Dzisiejsza niedziela w Kościele powszechnym obchodzona jest jako Światowy Dzień Ubogich. Może i w naszym sąsiedztwie, okolicy są osoby potrzebujące pomocy. Otwórzmy nasze serca na każdą ludzką biedę.
- W środę, 22 listopada, w kalendarzu liturgicznym przypada wspomnienie Świętej Cecylii, patronki chórzystów, muzyków, organistów, zespołów wokalno-muzycznych. Wszystkich zaangażowanych w troskę o muzykę i śpiew w naszej parafii, Pana Organistę, Orkiestry OSP z Nakła i Witowa, Koła Gospodyń polecajmy w naszych modlitwach dobremu Bogu.
- Rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Kielcach ks. Adam Perz dziękuję za modlitwę w intencji powołań oraz złożoną ofiarę w wysokości 2.896 zł. na rzecz naszej diecezjalnej uczelni.
- Kościół do niedzieli przygotowały: Anna Szlęk, Dorota Sygut, Halina Krzętowska, Anna Paduch, Anna Lubaś. Bóg zapłać za pracę i ofiarę na kwiaty. Zapraszam w przyszłą sobotę na godz. 9.00 mieszkańców Tęgoborza z domów od numeru 21 do 30.
- Przeżywającym w tym tygodniu swoje imieniny i jubileusze życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień
Pobierz jako PDF