- Dzisiejsza niedziela w całym Kościele poświęcona jest sprawie misji. Rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Modlimy się w intencji misji i misjonarzy zakonnych i świeckich. Prosimy Boga, aby mogli oni skutecznie wypełniać swoje powołanie i nieść Ewangelię ludom i narodom, które wiarę zagubiły albo dotąd Boga nie poznały. Wielkie dzieło misyjne wspieramy na różne sposoby, dzisiaj także składając ofiary na Papieskie Dzieła Misyjne.
- Przed nami ostatni różańcowy tydzień. Codziennie w naszym kościele o godz. 17.00 gromadzimy się na Eucharystii, a po niej nabożeństwo różańcowe. Wszystkich parafian, zwłaszcza tych, którzy jeszcze z jakichś powodów nie uczestniczyli w październikowym nabożeństwie, zapraszam na tę modlitwę zgromadzonego wokół Maryi Kościoła.
- Tydzień temu kwotą 646,50 zł. wsparliśmy Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
- Na wypominki przyjmuję według zasad z lat ubiegłych. Za zmarłych polecanych w wypominkach modlimy się przez cały rok przed każdą Mszą Św. niedzielną. Od 2 do 8 listopada zapraszam na modlitwę różańcową w intencji zmarłych, za nich też jest sprawowana Msza Św. w pierwszy piątek lub pierwszą sobotę miesiąca.
- Kościół do niedzieli przygotował: Sławomir Krzysztofik. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców Nakła Komorówki.
- Za tydzień po Mszy Św. o godz. 10.00 spotkanie dla informacyjne dla tych, którzy w przyszłym roku pragną przystąpić do sakramentu bierzmowania.
- W zakrystii do nabycia Kalendarze rolnicze i misyjne.
- Przeżywającym w tym tygodniu swoje imieniny i jubileusze życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień
Pobierz jako PDF