- Dziś pierwsza niedziela października. W kościołach i we wspólnotach rodzinnych rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Przez wstawiennictwo Bożej Rodzicielki, biorąc do rąk różaniec, prośmy Jej Syna o miłosierdzie dla nas
i całego świata. Zapraszam: dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w nabożeństwie różańcowym codziennie po Mszy Św. o godz. 17.00, w niedzielę o godz. 16.30. - W naszych modlitwach pamiętamy dziś o studentach, którzy rozpoczynają nowy rok akademicki.
- W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Pamiętajmy, że z daru miłosierdzia Bożego możemy korzystać zwłaszcza przez ręce kapłanów. Dlatego w czwartek prosimy o powołania do kapłaństwa,
o wytrwanie dla tych, którzy zostali już powołani do pracy w Winnicy Pańskiej. A w pierwszy piątek miesiąca wprost doświadczajmy miłosiernej miłości płynącej z przebitego Jezusowego Serca, odnawiając naszą komunię z Bogiem
i braćmi. Okazja do spowiedzi świętej w naszym kościele będzie w czasie Adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00, którą zakończymy nabożeństwem pierwszopiątkowym. Następnie Msza Św. i różaniec.
W pierwszą sobotę Niepokalanemu Sercu Bożej Matki oddajemy nasze rodziny i całą wspólnotę parafialną – zapraszam na Mszę Świętą i pierwszosobotnie nabożeństwo o godz. 17.00. - Zapraszam w sobotę 21 października na wyjazd pielgrzymkowy do Lichenia. Zapisy do przyszłej niedzieli. Koszt 150 zł.
- Kościół do niedzieli przygotowały: Maria Gęsikowska, Halina Derka, Wiesława Gęsikowska, Jolanta Jaworska, Ewelina
i Bianka Matuszewskie. Bóg zapłać za pracę i ofiarę na kwiaty. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców Nakła
z domów od numeru 171 do 180. - Dzięki miłej współpracy z Gminą Lelów i życzliwości Pani Poseł Lidii Burzyńskiej otrzymaliśmy drugą promesę na konserwację ambony i ołtarza bocznego w wysokości 294.000 zł.
- Przeżywającym w tym tygodniu swoje imieniny i jubileusze życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.
Pobierz jako PDF