- Dziś przypada Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Naszą modlitwą otaczamy wszystkich pracujących w mediach, aby wiernie służyli prawdzie.
- Jeszcze raz bardzo dziękuje za przygotowanie i udział w parafialnym dziękczynieniu za plony. Dziękuję za przygotowanie wieńców i koszy dożynkowych, za ofiary złożone na przygotowanie poczęstunku dziękuję mieszkańcom Siedlisk oraz wszystkim Kołom Gospodyń z naszej Parafii za upieczenie ciast. Dziękuje Starostom Dożynek Urszuli Nowakowskiej i Markowi Hołdykwi, za prowadzenie Dożynek dziękuję Szymonowi Połcikowi i Jolancie Adamczyk. Dziękuję pocztom sztandarowym OSP oraz druhom strażakom z Nakła za porządki, naszej Orkiestrze OSP Nakło. Dziękuję Burmistrzowi M. i G. Szczekociny Panu Jackowi Lipie za pomoc, i wszystkim za prace i wspólną radość. Bóg zapłać.
- 23 września możemy wziąć udział w Świętokrzyskim Rajdzie Pielgrzymkowym, pójdziemy szlakiem z Nowej Słupi na Św. Krzyż. Czas przejścia około 2 godzin. Koszt przejazdu 40 zł. + bilet wstępu do Parku 9 zł.
- Kościół do niedzieli przygotowali: Olga Koprowska, Anna Matysek, Monika Nowińska, Janusz Formicki. Bóg zapłać za pracę i ofiarę na kwiaty. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców Nakła z domów od numeru 151 do 160.
- Wykonawca przebudowy drogi Nakło – Lelów prosi, aby z miejsc śmierci bliskich w wypadkach drogowych zdemontować krzyże, czy tablice na czas prac budowlanych.
- Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.
Pobierz jako PDF