- Jutro początek nowego roku szkolnego i katechetycznego. Prosimy Pana Boga, aby wszystko co dobre w nas, nieustannie umacniał i strzegł, aby błogosławił dzieciom, młodzieży, nauczycielom i katechetom.
- Zapraszam w poniedziałek o godz. 17.00 na Mszę Św. dzieci i młodzież. Poświęcimy plecaki i przybory szkolne.
- W pierwszy czwartek miesiąca módlmy się o uświęcenie kapłanów oraz o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego.
- Za tydzień w niedzielę na Mszy Św. o godz. 12:00 nasze parafialne Dożynki. W czasie poświęcenia pól prosiliśmy Boga o dobre urodzaje, teraz należy nam Panu Bogu za czas żniw i wszelkie łaski podziękować. Zapraszam na to parafialne dziękczynienie Starostów z Siedlisk, przedstawicieli wiosek z wieńcami dożynkowymi, zapraszam Panie i Panów w strojach ludowych, Orkiestry OSP z Nakła i Witowa, poczty Sztandarowe, zapraszam dzieci i wszystkich Parafian. Wieńce dożynkowe poświęcimy w Siedliskach koło remizy o godz. 11.15, następnie wraz z Orkiestrą z Nakła przejedziemy do kościoła na Mszę Św. Po Eucharystii przejdziemy na plac naprzeciw remizy w Nakle.
- Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć: Jan Krzysztofik, wdowiec, parafia tutejsza i Teresa Miłek, wdowa, parafia Lelów – zapowiedź druga.
- Kościół do niedzieli przygotowały: Ewa Klimas, Ewa Krupa. Bóg zapłać za pracę i ofiarę na kwiaty. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców Nakła z domów od numeru 131 do 140.
- Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.
Pobierz jako PDF