- Niech czas wakacji sprzyja pogłębieniu naszych relacji z Bogiem, umocnieniu naszej wiary. Temu właśnie służy każda niedzielna Eucharystia.
- Ponieważ we wtorek, 25 lipca, czcimy Świętego Krzysztofa, męczennika z połowy III wieku, patrona kierowców i podróżujących, już w przyszłą niedzielę w naszej parafii pobłogosławimy pojazdy mechaniczne i będziemy się modlili o roztropne ich wykorzystywanie. Błogosławieństwo kierowców, samochodów i innych pojazdów w naszej parafii będzie miało miejsce po każdej Mszy Świętej – już dziś serdecznie zapraszam!
- Przypominam i zapraszam na wyjazd i zwiedzanie Warszawy w dniach 1 – 3. 09. 2023 r. Koszt 950 zł.
Dzień 1: Muzeum Powstania Warszawskiego, Sejm, Łazienki Królewskie, Muzeum niespodzianka.
Dzień 2: Zamek Królewski, Stare Miasto, Muzeum Życia w PRL, Pałac Kultury i Nauki, wieczorem dla chętnych Teatr Sabat i Rewia Lata 20, Lata 30 (bilet 150 zł.).
Dzień 3: Muzeum bł. ks. Jerzego Popiełuszki, Świątynia Opatrzności Bożej, Pałac w Wilanowie. - Nasz kościół do niedzieli przygotowali: Stanisława, Andrzej, Grzegorz i Mariusz Tyrna. Bóg zapłać za pracę i ofiarę na kwiaty. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców Nakła z domów od numeru 61 do 70.
- Otrzymaliśmy z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków promesę w wysokości 196.000 zł. Realizacją promesy zajmuje się Urząd Gminy Lelów.
- Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia oraz Gościom życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.
Pobierz jako PDF