- Kończy się czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jednak nadal pamiętajmy o powinności wynagradzania Bożemu Sercu za popełniane grzechy.
- Bardzo dziękuję naszym strażakom OSP w Nakle, KGW Nakło i wszystkim zaangażowanym za organizację wczorajszego pikniku rodzinnego.
- Szczegółów wyjazdu do Warszawy w dniach 1 – 3 września 2023 r. jeszcze nie podam, gdyż są jeszcze ustalane.
- W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca, kiedy szczególnie czcimy Niepokalane Serce Matki Najświętszej i powierzamy Jej matczynej opiece. Zapraszam na Eucharystię i pierwszosobotnie nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Matki Bożej o godz. 8.00.
- Nasz kościół do niedzieli przygotowały: Justyna i Ada Gustaw, Monika i Karolina Kamizela, Iwona Kowalska.Bóg zapłać za pracę i ofiarę na kwiaty. Za złożoną ofiarę dziękuję także Magdalenie Kowalskiej. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców Nakła z domów od numeru 31 do 40.
- Zapowiedzi przedślubne: Ewelina Pałasz, panna, parafia tutejsza i Krzysztof Grabowski, kawaler, parafia Szczekociny – zapowiedź druga.
- Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia oraz Gosiom życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.
Pobierz jako PDF