- Dziękuję za piękny udział w Mszy Św. i procesji na zakończenie oktawy Bożego Ciała. Dziękuję mieszkańcom Tęgoborza, Siedlisk, Gustawowa, Małachowa i Witowa za przygotowanie ołtarzy, dzieciom, które sypały kwiaty, paniom i panom w strojach ludowych, strażakom, ministrantom i całej asyście. Bóg zapłać.
- W piątek na godz. 13.00 zapraszam na Mszę Świętą dziękczynną za wszelkie dary i łaski, których Bóg udzielił nam w tym roku szkolnym, prosić będziemy o Bożą opiekę na czas wakacji dla dzieci, młodzieży, wychowawców i rodziców. Pomodlimy się też za ojców, by wzorem św. Józefa odważnie podejmowali wyzwania wynikające z ich powołania, zmarłym będziemy wypraszać dar Bożego miłosierdzia.
- W sobotę, 24 czerwca, druhowie OSP Nakło zapraszają na Strażacki Dzień Dziecka. Początek imprezy o godz. 15.00.
- Pielgrzymka do Gietrzwałdu i Świętej Lipki została odwołana. Organizujemy wyjazd i zwiedzanie Warszawy w dniach
1 – 3 września 2023 r. Szczegóły i koszt podam za tydzień. - Nasz kościół do niedzieli przygotowały: Katarzyna Wawer, Małgorzata Połcik, Elżbieta Krzętowska.Bóg zapłać za pracę
i ofiarę na kwiaty. Za złożoną ofiarę dziękuję Marcinowi Kręglowi. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam mieszkańców Nakła z domów od numeru 21 do 30. - Zapowiedzi przedślubne: Marta Barańska, panna, parafia tutejsza i Robert Kruczek, kawaler, par. Sosnowiec – zapowiedź trzecia. Ewelina Pałasz, panna, parafia tutejsza i Krzysztof Grabowski, kawaler, parafia Szczekociny – zapowiedź pierwsza.
- Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.
Pobierz jako PDF