- Dziś kolejna – piąta niedziela Wielkanocy. Gromadzimy się na Eucharystii, która jest darem nieskończonej miłości Boga. Wszyscy jesteśmy zaproszeni, aby już tu, na ziemi, zacząć wchodzić w świętą rzeczywistość Nieba.
- Dziękuję za wspólną modlitwę Kustoszowi Stanowemu Rycerzy Kolumba Panu Dariuszowi Wolniakowi.
- Zapraszam na nabożeństwo majowe w dni powszednie po Mszy Św. o godz. 17.00, w niedzielę o godz. 16.30. Weźmy udział w tym modlitewnym uwielbieniu Matki naszego Pana i naszej. W tak wielu sprawach osobistych, rodzinnych i narodowych możemy i powinniśmy prosić o Jej wstawiennictwo!
- W sobotę, 13 maja, w liturgii wspominamy Matkę Bożą Fatimską oraz rocznicę zamachu na Świętego Jana Pawła II. Zawierzmy Maryi nasze rodziny i nasze osobiste codzienne sprawy. Zapraszam na różaniec fatimski o godz. 19.30, następnie na mszę świętą i procesję. Zapraszam Panie w strojach ludowych do niesienia figury Matki Bożej. W tym roku nabożeństwa fatimskie poprowadzi ks. Marcin Boryń.
- Zgodnie z tradycją, miesiąc maj, to czas błogosławienia pól. Naszą modlitwę rozpoczniemy 17 maja w Siedliskach.
- Nasz kościół do niedzieli przygotowali: Ewa Kozłowska, Katarzyna Machelska, Bożena Musiał, Aneta i Grzegorz Krzysztofikowie. Dziękuję za pracę i ofiarę. Zapraszam w sobotę na godz. 9.00 kolejne osoby z Witowa mieszkające w domach od numeru 151 do końca.
- Zapowiedzi przedślubne: Michał Pałasz, kawaler, parafia tutejsza – Dominika Ciszewska, panna, parafia Pradła – zapowiedź trzecia. Patrycja Nowak, panna, parafia tutejsza – Krystian Lubaś, kawaler, parafia tutejsza – zapowiedź druga.
- Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia oraz Gościom życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.
Pobierz jako PDF