- Trwamy w radości ze zmartwychwstania Chrystusa. To wydarzenie jest szczególnym znakiem tego, że Bóg zlitował się nad grzesznymi ludźmi i całemu światu okazał swoje miłosierdzie. Dzisiaj o godz. 15.00 w naszej świątyni wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do miłosierdzia Bożego. Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie do godz. 16.45. Zapraszam do indywidualnej modlitwy.
- Dziś przypada także patronalne święto Caritas oraz rozpoczyna się w Kościele Tydzień Miłosierdzia. Ofiary składane dzisiaj na tacę są przeznaczone na działalność Caritas naszej diecezji.
- Zapraszam rodziców dzieci komunijnych w środę na godz. 18.00 do pomocy przy rozbieraniu Bożego Grobu i Ciemnicy.
- Dziękuję za przygotowanie naszego kościoła i złożone ofiary: Zdzisławie Ormańczyk, Marzenie Ormańczyk, Wandzie Kaczmarzyk, Elżbiecie Nowak, Dorocie, Karolinie, Dawidowi Kozłowskim.Zapraszam w sobotę na godz. 9.00 kolejne osoby z Witowa mieszkające w domach od numeru 121 do 130.
- Wyjazd do Bratysławy i Budapesztu w piątek o godz. 6.00. Msza Święta dla chętnych o godz. 5.30. Pielgrzymka do Gietrzwałdu i Świętej Lipki planowana jest na 8 i 9 lipca tego roku. Koszt 730 zł.
- Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.
Pobierz jako PDF