- W połowie Wielkiego Postu Kościół wzywa wiernych do radości, aby wszyscy podejmujący trud przemiany serca wytrwali w tym niełatwym codziennym wysiłku.
- W piątek zapraszam na Drogę krzyżową z modlitwą za naszych bliskich zmarłych oraz w intencji naszych parafialnych rekolekcji. Nabożeństwo rozpoczniemy o godz. 18.00 na cmentarzu cholerycznym, zakończymy na cmentarzu parafialnym, możemy zabrać świece, lampiony.
- W sobotę 25 marca wspólnota Kościoła będzie przeżywała Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, która jednocześnie jest obchodzona jako Dzień Świętości Życia. Modlitwą zechciejmy objąć wszystkie dzieci nienarodzone i ich rodziców.
- Za tydzień rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je ks. dr hab. Tomasz Siemieniec. To szczególny czas łaski. Uczyńmy wszystko, co możliwe, abyśmy mogli uczestniczyć w rekolekcjach. Przygotujmy się rzetelnie do spowiedzi świętej, którą przeżyjemy w poniedziałek.
- Ks. Grzegorz Pańczyk, misjonarz w Peru, przesyła podziękowania za wspólną modlitwę i ofiarę 2.270 zł.
- Nasz kościół do niedzieli przygotowała: Danuta Molenda. Dziękuję za pracę oraz złożoną ofiarę. Za ofiarę na kwiaty dziękuję Ewie Woźniak. W sobotę zapraszam na godz. 8.30 mieszkańców Witowa z domów od numeru 71 do 80.
- Zapowiedzi przedślubne:
- Jarosław Koper, kawaler, parafia tutejsza – Klaudia Czyż, panna, parafia Siemianowice Śląskie – zapowiedź pierwsza.
Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.
Pobierz jako PDF