- Dziś w Kościele powszechnym przeżywamy Niedzielę Ad Gentes – Dzień Modlitw, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Naszymi modlitwami obejmujemy głoszenie Ewangelii Chrystusowej na misjach i tych, którzy tę Dobrą Nowinę
o zbawieniu niosą na krańce ziemi. Za tydzień będziemy gościć ks. Grzegorza Pańczyka, który ponad 10 lat posługuje
w Peru, ofiarami do puszki będziemy mogli wesprzeć jego posługę. - Zapraszam na nabożeństwa wielkopostne: w piątki Droga Krzyżowa w naszym kościele o godz. 17.30, a w niedziele
o godz. 15.30 Gorzkie żale. - W środę, 8 marca, obchodzimy Dzień Kobiet! Choć to raczej świecka uroczystość, pamiętajmy w modlitwach o wszystkich niewiastach. Kobiety wypełniają szczególną rolę w świecie, w Kościele i w rodzinie. Polecajmy ich trud oraz życie Panu Bogu i Maryi, która jest najpiękniejszym wzorem żony i matki.
- Zapisanych na wyjazd do Bratysławy i Budapesztu bardzo proszę o wpłatę do końca marca 730 zł.
- Nasz kościół do niedzieli przygotowała: Małgorzata Wójcik. Dziękuję za pracę oraz złożoną ofiarę, za ofiarę na kwiaty dziękuję także Ewie Koper i Kazimierze Kozłowskiej. Za wymianę obrusów dziękuję Marii Łapaj. W sobotę zapraszam na godz. 9.00 mieszkańców Witowa z domów od numeru 51 do 60.
- Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia oraz wszystkim Paniom składam najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.
Pobierz jako PDF